Przejdź do

 

Kreowanie innowacyjnych rozwiązań wymaga odważnej wizji przyszłości. Miele od 120 lat tworzy technologie wybiegając o krok dalej i robiąc to, czego nie odważył się zrobić ktokolwiek inny. Nowoczesne rozwiązania powstają w duchu zrównoważonego rozwoju, stając się synonimem jakości, innowacyjności i niezawodności. Building Tomorrow to program szkoleniowy dla architektów i projektantów, którzy tworzą projekty jutra.

Doskonała jakość i funkcjonalność urządzeń Miele

Twórcy urządzeń Miele nie uznają kompromisów. Każdy projekt cechuje się najwyższą jakością, wydajnością, trwałością oraz wyjątkowym designem. Dzięki temu nowoczesne rozwiązania Miele wybierane są przez najlepszych architektów i projektantów wnętrz na całym świecie. Stają się częścią pięknych oraz funkcjonalnych przestrzeni, zdobywając uznanie właścicieli obiektów i specjalistów branży architektonicznej. Klienci doceniają innowacyjność, komfort użytkowania oraz fakt, iż mogą w pełni wykorzystywać potencjał urządzeń przez długie lata.

Dla kogo jest projekt Building Tomorrow?

Building Tomorrow to projekt Miele, który jest przeznaczony dla architektów, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz są wyjątkową okazją do zapoznania się z pełnią możliwości i funkcjonalności urządzeń Miele. To także wstęp do owocnej, długoterminowej współpracy opartej na wiedzy i doświadczeniu. W ten sposób wspieramy specjalistów, oferując najnowsze technologie kreowane w duchu ponadczasowego designu.

Na czym polega szkolenie Building Tomorrow?

Szkolenia Building Tomorrow są przeznaczone zarówno dla architektów ze studiów i pracowni projektowych, jak i niezależnych projektantów. Każde spotkanie to duża dawka inspiracji, wiedzy oraz profesjonalnego wsparcia specjalistów marki Miele. Podczas tych wyjątkowych spotkań uczestnicy mają szansę samodzielnie przekonać się o możliwościach rozwiązań Miele. 

Kilkugodzinne spotkanie podzielone jest na dwie części – wykład teoretyczny trenera oraz warsztaty kulinarne z szefem kuchni. W ramach każdej sekcji uczestnicy poznają tajniki technologii Miele. Trenerzy chętnie odpowiedzą na nurtujące uczestników pytania, opowiedzą o nowych trendach i pomogą dostosować rozwiązania do potrzeb klientów. Warsztat z zawodowym kucharzem jest też świetną okazją do podniesienia swoich umiejętności kulinarnych.

Szkolenia Building Tomorrow w kilku lokalizacjach w Polsce

Spotkania dla architektów i projektantów wnętrz odbywają się w kilku lokalizacjach w Polsce. Uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniu organizowanym w Miele Experience Centers w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Miejsca te to nie tylko salony firmowe Miele, ale również prawdziwe centra ekspozycyjne, wyposażone w aktywne strefy wypełnione po brzegi urządzeniami, które można przetestować. 

Ponadto każde Miele Experience Center dysponuje interaktywnym, multimedialnym systemem wizualizacji. Pozwala on dowiedzieć się więcej o wszystkich urządzeniach dostępnych w ofercie Miele, a także ułatwia konfigurację sprzętów do zabudowy.

 

Projektantów zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniach zapraszamy do kontaktu:  jakub.strona@miele.com