Przejdź do

 

Miele Experience Center to wyjątkowa przestrzeń, w której poznasz i przetestujesz technologie Miele w asyście profesjonalnych doradców. Nowoczesne ekspozycje urządzeń wyposażone w multimedialny system wizualizacji zlokalizowane są w prestiżowych punktach kilku największych miast w Polsce. Każdy salon urządzony jest zgodnie z międzynarodowym konceptem projektantów Miele w duchu zrównoważonego rozwoju.

Największe ekspozycje urządzeń Miele i profesjonalne doradztwo

Salony Miele Experience Center wyróżnia nie tylko nowoczesna ekspozycja urządzeń, ale również bogata oferta ciekawych wydarzeń. MEC to miejsce spotkań klientów, projektantów, architektów i influencerów, stworzone do doświadczania rozwiązań marki Miele.

W wyjątkową podróż po kulinarnym świecie zapraszają najlepsi szefowie kuchni. Dzięki warsztatom i pokazom gotowania goście mogą przetestować możliwości urządzeń Miele. To także świetna okazja na odkrycie tajników profesjonalnych kucharzy oraz podniesienie umiejętności kulinarnych. Warsztaty z szefami kuchni to duża dawka wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy przy lampce wina.

Dla projektantów i architektów wnętrz powstały szkolenia Building Tomorrow. Wydarzenia te są świetną okazją do zapoznania się z marką w kontekście tworzenia kuchni przyszłości i projektowania w duchu zrównoważonego rozwoju, a także poznania funkcjonalności naszych urządzeń. Spotkania składają się z teoretycznego wykładu z trenerem marki oraz warsztatu kulinarnego z szefem kuchni. Zdobyta na szkoleniach wiedza pozwali projektantom jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby ich klientów.

Klienci mogą wziąć też udział w warsztatach pralniczych, pokazach urządzeń czy spotkaniach przy kawie z doradcami Miele.

Miele – jakość i innowacyjność

Marka Miele to synonim jakości, innowacyjności i niezawodności. Nowoczesne rozwiązania wyróżniają się funkcjonalnością oraz doskonałym wzornictwem, zapewniając wyjątkowe doświadczenia w świecie kulinariów, pielęgnacji tkanin i utrzymywaniu czystości w domu. Miele jest jedynym na świecie producentem AGD, który testuje produkty na 20 lat użytkowania. Dzięki opatentowanym technologiom urządzenia wybiegają w przyszłość, podnosząc jakość życia użytkowników a to wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju

Miele Experience Center w sercu Warszawy

Największy salon Miele, z największą ekspozycją urządzeń w Polsce, mieści się w centrum handlowym Plac Unii. Miele Experience Center to wyjątkowa przestrzeń o powierzchni ponad 340 m², zaprojektowana zgodnie z najnowszymi, międzynarodowymi trendami . W salonie znajdują się dwie w pełni wyposażone aktywne kuchnie, strefa pralnictwa oraz ekspozycja odkurzaczy. Każde urządzenie można dokładnie poznać i przetestować przy wsparciu profesjonalnych doradców Miele. Na terenie obiektu organizowane są także warsztaty i pokazy kulinarne pod okiem znamienitych szefów kuchni.

Na odwiedzających czeka również specjalna strefa kawy z możliwością degustacji każdego rodzaju kawy. Napoje przygotowywane są z wykorzystywaniem doskonałej jakości ekspresów wolnostojących oraz urządzeń dedykowanych zabudowie.

W Miele Experience Center klienci mogą skorzystać z fachowej pomocy doradców wspieranych multimedialnym systemem wizualizacji. Możliwości te pozwalają jeszcze lepiej poznać wszystkie technologie Miele, ułatwiając podjęcie wyboru konkretnych urządzeń.

Miele Experience Center w Royal Wilanów

Miele Experience Center w Royal Wilanów to salon zlokalizowany w prestiżowym punkcie w sercu warszawskiego Wilanowa. Salon o powierzchni 65 m² podzielony jest na kilka stref, w których można z łatwością poznać i przetestować urządzenia Miele. Odwiedzający mogą liczyć na wsparcie fachowych doradców, którzy pomogą odkryć tajniki nowoczesnych technologii.

Aktywna kuchnia to miejsce kulinarnych doświadczeń, w którym szefowie kuchni prowadzą warsztaty i pokazy gotowania. Strefa pralnicza pozwala sprawdzić możliwości pralek, suszarek oraz urządzeń do prasowania. W Miele Experience Center na Wilanowie odwiedzający mogą przetestować też roboty sprzątające, odkurzacze tradycyjne lub bezprzewodowe, dopasowując wybór rozwiązania do swoich potrzeb. Całości dopełnia strefa kawy, w której czekają na gości doskonałej jakości napoje przygotowane w wolnostojących ekspresach i urządzeniach do zabudowy.

Salon Miele na warszawskim Wilanowie oferuje też możliwość skorzystania z multimedialnego systemu wizualizacji. Pozwala on dokładnie poznać urządzenia niedostępne na ekspozycji oraz ułatwia wybór i konfigurację konkretnych rozwiązań.

Miele Experience Center w Gdańsku

Pierwszy z trójmiejskich salonów Miele Experience Center zlokalizowany jest w gdańskim Olivia Business Centre. Salon jest największą ekspozycją urządzeń Miele w północnej Polsce o powierzchni ponad 220 m². Ten showroom to miejsce dla osób, które pragną wyposażyć domy i mieszkania w nowoczesne rozwiązania najwyższej jakości. Na profesjonalne wsparcie mogą liczyć również architekci i projektanci wnętrz przygotowujący ofertę dla swoich klientów.

W Miele Experience Center w Gdańsku znajduje się aktywna kuchnia, w której można poznać i przetestować urządzenia Miele. Klienci mogą wziąć również udział w specjalnych warsztatach prowadzonych pod okiem wybitnych szefów kuchni. Na gości czeka też aktywna strefa pralnicza oraz ekspozycja odkurzaczy. Na miejscu można spróbować również doskonałej jakości kawy. 

Wybór idealnych rozwiązań ułatwi fachowa pomoc doradców wspieranych przez nowoczesny system wizualizacji. Pozwala on zapoznać się ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi w ofercie marki Miele.

Miele Experience Center w Poznaniu

Poznański Miele Experience Center jest największą ekspozycją urządzeń Miele w zachodniej Polsce. Salon zlokalizowany jest w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, jednym z najbardziej prestiżowych punktów w Poznaniu. Znajduje się o krok od Starego Browaru oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ekspozycja ma powierzchnię ponad 170 m², której projekt spójny jest z międzynarodowym konceptem projektantów Miele. Goście mogą poznać nowoczesne technologie w aktywnej kuchni, pozwalającej testować wszystkie urządzenia. W salonie odbywają się także warsztaty i pokazy kulinarne z wybitnymi szefami kuchni. W trakcie kameralnych spotkań uczestnicy mogą zgłębić tajniki profesjonalnych kucharzy i dowiedzieć się, jak wykorzystać w pełni możliwości nowoczesnych technologii. Miele Experience Center to również strefa pralnictwa, ekspozycja odkurzaczy i miejsce, gdzie można spróbować doskonałej kawy. Jest ona przygotowywana w ekspresach wolnostojących oraz urządzeniach do zabudowy marki Miele.

Testowanie rozwiązań Miele odbywa się w asyście profesjonalnych doradców wspieranych przez interaktywny system wizualizacji. Pozwala to dokładnie przetestować możliwości nowoczesnych technologii, ułatwiając wybór i konfigurację urządzeń do zabudowy.

Miele Experience Center w Katowicach

Miele Experience Center w Katowicach to największa ekspozycja urządzeń marki Miele w południowej Polsce. Salon zlokalizowany jest w kompleksie biurowym KTW I w obrębie tzw. Strefy Kultury, sąsiadującym m.in. z Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Przestrzeń katowickiego Miele Experience Center została zaprojektowana w duchu zrównoważonego rozwoju. Ekspozycja jest zgodna z międzynarodowym konceptem Miele, który odzwierciedla obowiązujące, światowe trendy. Na terenie salonu mieści się aktywna kuchnia umożliwiająca dokładne poznanie oraz przetestowanie dostępnych rozwiązań. Goście mają też możliwość wzięcia udziału w warsztatach i pokazach kulinarnych prowadzonych przez wybitnych szefów kuchni. Ekspozycja w katowickim Miele Experience Center to jednak nie tylko doświadczenia kulinarne. Odwiedzający mogą poznać urządzenia pralnicze i odkurzające, co pozwoli dopasować ich wybór od konkretnych potrzeb. Spróbują też doskonałej jakości kawy przygotowanej w ekspresach wolnostojących i urządzeniach do zabudowy marki Miele.

Podczas testowania rozwiązań marki Miele klienci mogą liczyć na pomoc zespołu fachowych doradców, wspieranych multimedialnym systemem wizualizacji.

Salon Miele Experience Center w Krakowie już jest otwarty!

Najnowszy Miele Experience Center powstał w samym sercu Krakowa, w kompleksie Unity Centre. Salon położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Unity Tower – najwyższego budynku w mieście, od lat znanego w Krakowie jako Szkieletor, a dziś będącego częścią największego wielofunkcyjnego kompleksu budynków w Krakowie.

To już drugi, po Katowicach, salon Miele w południowej Polsce. Przestrzeń została stworzona – podobnie jak cały kompleks – w duchu zrównoważonego rozwoju. Wszystkie budynki Unity Centre otrzymały certyfikat LEED-GOLD, czyli spełniły wymagania systemu LEED Green Building. Certyfikat oznacza, że budynek został stworzony z poszanowaniem środowiska naturalnego, a na wszystkich etapach jego życia uwzględnione są metody oszczędzania zasobów naturalnych.

Miele Experience Center to także nowa scena kulinarna w Krakowie. W aktywnej kuchni pokazy i warsztaty kulinarne prowadzą wybitni szefowie kuchni, najczęstszymi gospodarzami są tu Dawid Grucel i Przemek Błaszczyk. Goście salonu mogą na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii z pomocą fachowych doradców, a jeśli wybranego urządzenia nie ma na ekspozycji, mogą skorzystać z multimedialnego systemu wizualizacji. Miele Experience Center Kraków działa od połowy lipca. Jest szóstym salonem Miele w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu!

Miele Experience Center w Gdyni

Kolejny trójmiejski salon Miele Experience Center zlokalizowany jest w samym centrum Gdyni, w prestiżowym, mieszkalno-handlowym kompleksie Plac Unii. We wnętrzu dominuje elegancka, grafitowa zabudowa, subtelnie rozświetlona elementami jasnego dębu.

Część wystawiennicza płynnie łączy się tu z aktywną kuchnią, w której cyklicznie odbywają się pokazy i warsztaty kulinarne, prowadzone przez szefów kuchni Miele

Na gości salonu czekają również inne atrakcje, np. strefa pralnictwa i ekspozycja odkurzaczy, w których śmiało można testować wszystkie dostępne urządzenia Miele. Przyjemnie relaksujące chwile zapewni strefa kawy, w której można napić się ulubionej kawy.

Miele Experience Center w Łodzi z widokiem na pałac Poznańskiego

Do sieci Miele Experience Center w Polsce dołączył salon w Łodzi. Powstał w centrum miasta, w budynku Ogrodowa Office, tuż obok najważniejszych w Łodzi miejsc, jak ulica Piotrkowska, Manufaktura, czy pałac Poznańskiego – obecna siedziba Muzeum Miasta Łodzi.

Wybór lokalizacji wpisuje się w przyjęte przez Miele założenia strategii zrównoważonego rozwoju. Budynek Ogrodowa 8 Office został zaprojektowany z poszanowaniem spójności architektonicznej miasta, z uwzględnieniem najwyższego standardu jakości, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii przyjaznych dla środowiska
i zapewniających komfort pracy. Budynek został sklasyfikowany jako zgodny z taksonomią UE dotyczącą działalności gospodarczej zrównoważonej środowiskowo, a posiada również certyfikaty WELL Health & Safety Rating oraz BREEAM In-Use na poziomie „Excellent”.

Miele Experience Center to największa w Łodzi ekspozycja urządzeń Miele i miejsce, gdzie można przy filiżance kawy przetestować urządzenia ze wszystkich kategorii. Architekci znajdą tu inspiracje i konkretne rozwiązania przy projektowaniu kuchni dla swoich klientów. Część wystawiennicza podzielona jest na strefy pralnictwa, odkurzaczy i ekspresów do kawy
oraz urządzeń do zabudowy. Te ostatnie tworzą aktywną kuchnię, przeznaczoną na pokazy
i warsztaty kulinarne, prowadzone zawsze w duchu less waste. Gospodynią będzie tu najczęściej szefowa kuchni, Magda Klimczak

Łódzki salon działa od połowy maja i jest ósmym Miele Experience Center w Polsce.