Przejdź do

Warsztaty i pokazy kulinarne w Miele Experience Center tworzą niecodzienną okazję do spotkania, a przede wszystkim pozwalają poznać możliwości nowoczesnych urządzeń kuchennych klasy premium. Odkryj innowacje, które zrewolucjonizują twoją kuchnię!  

 

Przyjemność, jaką daje wybieranie urządzeń najwyższej jakości, planowanie zastosowań oraz testowanie możliwości urządzeń kuchennych dla wymagających jest podstawową wartością, która stoi za produktami Miele. Swoim podejściem do testowania i prezentowania produktów chcemy pokazać nie tylko ich najwyższą jakość, ale także przyjemność płynącą z ich użytkowania. Na czym konkretnie polegają wydarzenia kulinarne w Miele Experience Center?

Nauka gotowania u szefów kuchni

Warsztaty kulinarne to kameralne spotkania angażujące wszystkich uczestników, wypełnione gotowaniem i degustacją. Pod okiem znakomitych szefów kuchni stworzysz dania na miarę najlepszych restauracji, a za pomocą urządzeń Miele rozwiniesz własne talenty i umiejętności kulinarne.

Kulinarne doznania dla najbardziej wymagających

W wybranych Miele Experience Center dostępna jest formuła Future Kitchen – rodzaj kulinarnego concierge. Spotkania odbywają się w wąskim gronie. Duet szefów serwuje przyrządzane na żywo autorskie dania z menu degustacyjnego, a sommelier dobiera do nich idealnie pasujące rodzaje win.

CHEF’S pop-up to krótkie prezentacje technologii naszych urządzeń otwarte dla wszystkich klientów odwiedzających salon. Inspirujące pokazy, podczas których szef kuchni przygotowuje dania z piekarnika, gotowane na parze lub metodą sous vide.

Spotkania z mistrzami Miele Experience Center

Szefowie kuchni, których można spotkać na warsztatach i pokazach Miele, to m.in.:

  • Marek Michalak, gotujący najczęściej w Gdańsku i Warszawie,
  • Przemek Błaszczyk, obecny przede wszystkim w Katowicach,
  • Adriana Marczewska i Adam Michalski, związani z MEC Warszawa.

Indywidualny styl gotowania każdego z nich i sposób, w jaki wykorzystują możliwości innowacyjnych urządzeń Miele, sprawią, że wizyta w Miele Experience Center stanie się niezapomnianym doświadczeniem.