Przejdź do

Do grona wyjątkowych punktów Miele Experience Center dołączył nowy salon, zlokalizowany w Gdyni przy Placu Unii. Drugi w Trójmieście i siódmy w Polsce, zaprasza do części wystawienniczej i aktywnej kuchni, w której odbywać się będą unikatowe pokazy i warsztaty kulinarne.

Czym jest Miele Experience Center?

Miele Experience Center to nietuzinkowa przestrzeń, w której można poznać najnowsze technologie Miele. Nowoczesne ekspozycje urządzeń, wyposażone w multimedialny system wizualizacji, to jednak nie koniec oferowanych tu atrakcji. MEC zaplanowano również jako miejsce niezwykłych spotkań (klientów, architektów, projektantów i influencerów) oraz interesujących warsztatów i pokazów kulinarnych, prowadzonych przez najlepszych szefów kuchni, podczas których można samodzielnie przetestować możliwości urządzeń Miele. Każdy salon MEC urządzony jest zgodnie z międzynarodowym projektem – w duchu zrównoważonego rozwoju – według którego powstają salony marki na całym świecie

Miele Experience Center w Gdyni – lokalizacja

Nowopowstały gdyński salon MEC został otwarty w samym sercu miasta na ul. Władysława IV 42, w prestiżowym, mieszkalno-handlowym kompleksie Plac Unii, którego architektura nawiązuje do najlepszych tradycji gdyńskiego modernizmu. Witryny widać od strony ulicy Władysława IV – jednej z głównych ulic centrum miasta, biegnącej niedaleko morza.

Co kryje gdyńskie Miele Experience Center? Wnętrze i atrakcje

We wnętrzu dominuje grafitowa zabudowa z akcentami jasnego dębu. Część wystawiennicza płynnie łączy się z aktywną kuchnią przeznaczoną na pokazy i warsztaty kulinarne. Gospodarzami będą tu najczęściej dwaj szefowie kuchni: Marek Michalak i Krystian Szidel.

W salonie znajduje się też niewielka strefa pralnictwa i ekspozycja odkurzaczy, w których można przetestować wszystkie dostępne urządzenia. Nie zabrakło też strefy kawy, w której można napić się swojej ulubionej wersji tego aromatycznego napoju.

Dlaczego Miele? Troska o środowisko i jakość na lata

Urządzenia Miele to najwyższa jakość i trwałość zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju. Jako jedyny na świecie producent w branży AGD Miele testuje swoje produkty na 20 lat użytkowania, a urządzenia wszystkich kategorii zużywają minimalną ilość wody i energii. Jednym z kilku rodzajów wydarzeń kulinarnych organizowanych w salonach jest Miele Less Waste Challenge – warsztaty, podczas których można nauczyć się, jak tworzyć wyjątkowe dania, wykorzystując produkty w całości.

 

Przyjdź do nowo otwartego punktu Miele Experience Center w Gdyni i dowiedz się więcej.