Przejdź do

Czy własna kuchnia może stać się miejscem, gdzie stworzysz wybitne dania szybko i bez wysiłku? Warsztaty kulinarne Miele w nowym apartamencie Joanny i Macieja Dowborów to inspirująca przygoda dla wielbicieli wybitnych dań w duchu less waste. Asia i Maciej zaprosili do swojego nowego domu szefa kuchni, Przemka Błaszczyka, żeby w praktyce poznać funkcje urządzeń, w które wyposażyli kuchnię i jak najlepiej wykorzystywać ich potencjał.

Urządzenia Miele są sercem i siłą napędową kuchni gwiazdorskiej pary polskiego Instagrama
i Youtube’a, a marka idealnie wpisuje się w trendowy apartament naszpikowany technologiami. Horyzontalna zabudowa czarnych, bezuchwytowych urządzeń wygląda znakomicie w kontekście minimalistycznej, ale przestronnej kuchni i jest naturalną scenerią wielu zdjęć i wideo realizowanych przez Asię i Maćka.

Wspólne gotowanie z szefem kuchni u Dowborów jest idealnym przykładem tego, jak wyglądają warsztaty w formule Chef’s Home Visit – w domu wyposażonym w urządzenia Miele lub Master Cooking Classes w salonach Miele Experience Centers.

Obejrzyj warsztaty i zobacz, jak w praktyce przygotować dania gotowane na parze, metodą sous vide lub cały zestaw obiadowy w jednym urządzeniu, które krok po kroku prowadzi Cię przez cały proces gotowania.