Przejdź do

 

Od ponad 120 lat tworzymy innowacyjne i wytrzymałe urządzenia, które doceniają klienci na całym świecie. Wierzymy, że dbałość o najwyższą jakość to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego świata m.in w kwestii zrównoważonego rozwoju. W czasie konsumpcjonizmu, pośpiechu i nietrwałych produktów, nasza długoletnia wizja nabiera jeszcze większego znaczenia. Kampania „Jakość, która wyprzedza swój czas” jest wyrazem trzech najważniejszych filarów Miele – rzemiosła, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju.

Zrównoważony rozwój i doskonałość

Najwyższej jakości urządzenia AGD to nie tylko doskonały komfort użytkowania, ale również troska o środowisko. Działanie w duchu zrównoważonego rozwoju niweluje konieczność nabywania wciąż nowych produktów. Jakość to trwałość a trwałość to zrównoważony rozwój. Dbamy o trwałość i funkcjonalność, ograniczając jednocześnie zużycie wody, detergentów i energii potrzebnych do pracy urządzeń. Nasze starania doceniają świadomi klienci z proekologicznym podejściem do zakupów na całym świecie.

Zrównoważony rozwój to istotna oś naszych działań. Stefan Breit, Dyrektor Technologii Miele podkreśla, że trwałość urządzeń marki jest gwarancją zwrotu poniesionej inwestycji. Nie bez znaczenia jest tu także świadomość zminimalizowania śladu węglowego w środowisku naturalnym. Co więcej, Miele podjęło decyzję o podjęciu starań, aby wszystkie oddziały na całym świecie stały się neutralne klimatycznie.

Najwyższa jakość i design Miele

Produkty Miele tworzymy tak, aby można było korzystać z nich przez długi czas. Testujemy rozwiązania na 20 lat użytkowania, a aż jedną trzecią czasu poświęconego rozwojowi urządzeń przeznaczamy na badania. Testy na 10 000 godzin pracy to dowód na najwyższą jakość działania. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów i troska o środowisko, dlatego stawiamy na perfekcję i trwałość, które sprzyjają ekologii.