Przejdź do

Kompleksowe usługi serwisowe, fachowe doradztwo w każdym aspekcie, profesjonalny przegląd urządzeń, możliwość zakupu części zamiennych i akcesoriów, a także urządzeń outletowych Miele – to wszystko znajdziesz w nowym, pionierskim Miele Service Point, otwartym 8 sierpnia 2022 r. w Warszawie.

Miele Service Point – innowacyjny serwis w wersji premium

Miele Service Point to pierwszy tak innowacyjny serwis w wersji premium, wykraczający daleko poza cechy tradycyjnego punktu serwisowego. Działając zgodnie z naczelną zasadą firmy: „Immer baser” (czyli: lepiej i lepiej), gwarantuje wielowymiarowe wsparcie Klienta i obsługę na najwyższym poziomie. Wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju.

Oprócz zadań realizowanych w ramach gwarancji, świadczy też dodatkowe naprawy i usługi płatne, a także zapewnia części zamienne, dzięki czemu urządzenia mogą działać znacznie dłużej – a to wpływa na ograniczenie ich utylizacji. To optymalne rozwiązanie dla Klientów i wyraz troski o naszą planetę.

Zakres działania Miele Service Point

Miele Service Point realizuje takie zadania, jak:

  • płatne i gwarancyjne naprawy urządzeń małego i dużego AGD – sprawnie, bezproblemowo i na najwyższym poziomie,
  • planowane przeglądy urządzeń – jednorazowa usługa przeznaczona dla urządzeń Miele (ich listę znajdziesz tutaj), wykonywana przez wykwalifikowanych techników, którzy fachowym okiem sprawdzają stan urządzenia i pozwalają zapobiec ewentualnym usterkom, wynikającym ze sposobu użytkowania. Dzięki dokładnemu czyszczeniu i cennym wskazówkom technika, dotyczącym eksploatacji i obsługi urządzenia, może ono działać wydajniej i dłużej. Warto skorzystać z tej opcji!;
  • szkolenia techniczne – teoretyczne i praktyczne (zarówno DOM, jak i PRO);
  • sprzedaż części zamiennych do urządzeń Miele;
  • sprzedaż akcesoriów do urządzeń Miele;
  • sprzedaż urządzeń B-stock – Miele Service Point, oprócz serwisu, spełnia również funkcję outletu. W okazyjnej cenie można tu kupić pełnowartościowe urządzenia Miele.

Miele Service Point – lokalizacja i godziny otwarcia

Miele Service Point znajduje się na Al. Jerozolimskich 142a, w budynku WS1 (wjazd pierwszym szlabanem, od strony Dworca Zachodniego, pomiędzy dwiema wieżami). Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 18:00. Zapraszamy!